Pneuservis Dvůr Králové nad Labem

Služby našeho pneuservisu

Vzhledem k dlouholeté tradici, technickému vybavení kvalitními italskými přístroji Gorghi a  vyškolenému odbornému personálu nabízíme odbornou montáž prakticky všech pneumatik osobních, off road a lehkých nákladní automobilů až do velikosti disku 21“, včetně tz. dojezdových run-flat pneumatik ( pneumatiky speciální konstrukce umožňující dojezd s defektem, označení  ROF, RFT, ZP, SSR...) Vaše kola dotáhneme na stanovený moment momentovým klíčem.
 
Samozřejmostí je vyvážení vašich kol s přesností na 5g závaží a to i speciálních disků bez středové díry (Peugeot, Citroën)
 
Opravy průpichů. Odborně provedenou opravou defektu pneumatiky Vám ušetříme  nemalé peníze spojené s náklady na pořízení  nové pneumatiky. Ale pouze v tom případě, že zastavíte svůj vůz okamžitě po úniku vzduchu z pneumatiky (pokud to dovolí bezpečnost silničního provozu).  Dojde-li k „rozválení“ a tím porušení kordu pneumatiky, je tato již neopravitelná. Pomocí  tz. termopresu jsme schopni zavařit i větší průrazy až do velikosti cca 1 cm.
 
Moto-pneuservis  -  výměny moto plášťů včetně vyvážení.
 
Sezónní úschova pneumatik a kol jistě přijde vhod těm, kteří nemají doma velké skladovací prostory nebo se nechtějí tahat a špinit se svými koly

 

Prodej

v našem pneuservisu Vám ochotně poradíme s výběrem té správné pneumatiky a zajistíme její dodání zpravidla do druhého pracovního dne.  S rozsáhlou sítí dodavatelů nejen z ČR jsme schopni splnit téměř všechny Vaše požadavky na rozměr pláště a výrobce (Barum, Bridgestone, Continental, Dunlop, Fulda,General, GoodYear, Hankook, Kléber, Kumho, Matador, Michelin, Nokian, Sava, Uniroyal, Vredestein).
 
Velké množství pneumatik máme přímo skladem, takže stačí jen přijít a vybrat si.
 
Kola dělají auto – pokud i vy souhlasíte s tímto tvrzením, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme s výběrem a zajistíme dodání Vámi zvolených AL disků řady renomovaných světových výrobců – Ronal, O.Z, AEZ, Dotz, Brock, Borbet, Alutec, CMS, Momo, Platin atd. Pro snazší představu můžete použít některý z konfigurátorů, který Vám usnadní výběr.
 
http://mlx.mx-live.com/default.aspx
http://konfigurator.benet-mb.cz/
 
Pro někoho levnější a praktičtější variantu na zimu  představují ocelové disky (v dodání téměř na všechny vozy; výrobce Alcar, Kronprinz).
 
Prodej použitých pneumatik.
 
Prodej autobaterií a prodej plastových krytů kol, žárovek, stěračů, autokosmetiky.

Exkluzivně v nabídce – textilní sněhové “řetězy“ AutoSock  NORSKÝ PATENT

AutoSock - textilní sněhové „řetězy“  - představují vysoce efektivní  pomoc pro osobní automobily v zimě.  Využívají unikátní technologie ke zvýšení přilnavosti pneumatiky při řízení vozidla na náledí nebo na zasněžených silnicích.  Styčný povrch je vyroben ze speciální tkaniny, která vytlačuje vodu a tím redukuje vodní film,  který je zodpovědný za „kluzkost“
 
Jejich největší výhodou proti klasickým sněhovým řetězům je snadnost použití. Jejich namontování zvládnete ve 3  snadných krocích během několika minut (viz video: http://www.youtube.com/watch?v=WYjIDvSdzHQ. )

Autosock jsou tiché a nemusíte se bát o podběhy kol vašeho auta.  
 
AutoSock jsou samocentrovací, dají se prát a použít opakovaně.
 
Je to jediný výrobek ve své kategorii, který je schválen TÜV SÜD – Německou uznávanou testovací společností. V Alpských státech je homologován jako plnohodnotný ekvivalent sněhových řetězů v místech, kde to dopravní označení nařizuje.
 
Tyto textilní návleky se dodávají v rozměrech od 155/70R13 až po 265/50R20.  V cenách od 1530,- Kč za pár.

 

 AutoSock na autě